Twórcy gry wciąż niestety nie potrafią odpowiedzieć na pytanie o datę premiery tej produkcji. Posiadacze przegrzewających się pudełek otrzymają ją więc najwcześniej po sprzedaniu gry przez ostatniego gracza, bawiącego się nią na pececie czy Playstation 3. Na osłodę jej autorzy zaserwują nam kilka większych i mniejszych dodatków. Na 360tce ujrzymy wszystkie dodatki, które wydano przed premierą tej wersji na usłudze sieciowej Sony i pecetach. Kolejnymi atrakcjami mającymi sprawić, że sięgniemy po portfele mają być tryb splitscreen dla dwóch graczy, dwie nowe postaci i pięć dodatkowych map. Czy takie cuda sprawią, że UT III stanie się nowym królem sieciowych shooterów na Xboxie? Naszym zdaniem nie. Jesteśmy prawie pewni, że większość fanów elektronicznej rozrywki podsumuje tę produkcję angielskim powiedzeniem „too little, too late”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ja robiłem sobie nadzieje, że jednak na PS3 ujrzę split screena na 4 osoby. Byłoby świetnie tymbardziej, że można na mapke wrzucić boty. Byłaby niezła jatka grając z przyjaciółmi. Jestem dobrej nadziei, że coś się jednak ruszy.

  2. Mam takie pytanko. Jak zagrać w tego UT3(x360) w 4 osoby na 2 telewizorach? Trzeba coś dokupować jakiś kabel tak ? ile to mnie będzie kosztować ? i czy w ogóle da sie zagrać w 4 osoby? Jak ktoś wie to niech napisze,tylko błagam nie piszcie żebym sobie w googlach poszukał bo mi sie nie chce . HELP!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here