Jak dobrze mieć kobietę, która dba o zabieganego i zapracowanego faceta wiedzą wszyscy ci, którzy…takową kobietę posiadają. Żona, dziewczyna, partnerka, która grozi naszemu pracodawcy sądem, to już jednak prawdziwy skarb (albo przekleństwo jeśli z tego powodu stracimy posadę, a partnerka odejdzie od bezrobotnego faceta). Takie właśnie są towarzyszki pracowników Gwiazdy Rocka z oddziału w San Diego. Przed weekendem opublikowały one na łamach serwisu Gamasutra list otwarty, w którym opisują „fatalne” warunki pracy w firmie ich mężów, partnerów. Panie grożą buntem, sprowadzeniem sprawy na drogą sądową, o ile sytuacja nie ulegnie poprawie. Cały list rozżalonych kobiet można przeczytać w tym miejscu.

My jesteśmy bardzo ciekawi tego jak sprawa się rozwinie. Podejrzewamy jednak, że Rockstar szybko zmięknie. W końcu z rozgniewaną kobietą, o czym wszyscy doskonale wiemy, nie ma żartów. Coś nam się jednak wydaje, że cała ta troska bierze się stąd, iż pod nieobecność facetów w domach „Żon z San Diego” zabrakło chętnych do wyrzucania śmieci, sprzątania czy wyprowadzania psów na długie spacery. Kochane te nasze kobiety, prawda?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Posprzatac czy wyniesc smieci same moga. . . po prostu chlopa im trzeba i tyle ;)A tak na powaznie polecam komentarze pod textem. Wyglada na to, ze branza gier upodabnia sie do filmowej/muzycznej gdzie artysta dostaje malo albo wrecz nic za swoj sukces. Chybaz kazdy sie zgodzi, ze GTA4 byl ogromnym sukcesem a podwyzki 1-1. 5% rocznie :OSzkoda, ze tak malo developerow decyduje sie na samodzielna dystrybucje gier. Naprawde wolalbym kupic bezposrednio od developerow sciagajac gre z sieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here