Tym razem przemierzać mamy lokacje, które mieliśmy szansę widzieć na własne oczy. My chcielibyśmy zobaczyć Ninja Gaiden 2 osadzone w klimatach feudalnej Japonii. Nie będziemy jednak płakać kiedy rozpoczniemy zabawę w wirtualnym Tokio, Wenecji i Nowym Jorku. Właśnie o tych lokacjach w tej chwili mówi się w Internecie.

W grze pojawi się również Wielki Rywal, którym będzie doskonale wyszkolony Ninja. Wiecznie wyluzowany Tomonobu Itagaki opisuje go krótkim amerykańskim określeniem „bad ass”. Wiemy również, że wprowadzono zmiany do systemu walki. Nasi przeciwnicy mają być jeszcze bardziej inteligentni i zabójczy. W drugiej odsłonie gry będą ze sobą współpracowali. Będą mogli nawet wykonywać specjalne kooperacyjne ataki. Ryu nie będzie jednak bezbronny. Nasz bohater otrzymał możliwość posługiwania się nową techniką, która w oryginale nazywa się Obliteration. To kilka następujących po sobie, morderczych ciosów, które wyprowadzamy po odcięciu którejś z kończyn przeciwnika.

To zapewne jeszcze nie koniec nowości. My oczywiście przyglądamy się kontynuacji fenomenalnego Ninja Gaiden. Kolejne wiadomości na temat tej produkcji pojawią się wkrótce na Valhalli. Zostańcie z nami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here