Czekasz na trzecią część elektronicznych przygód Kratosa? Masz na koncie sporo gotówki, a nie zamierzasz kupować zbyt wielu prezentów na święta? Jeśli tak, to może cię zainteresować kolekcjonerska edycja gry God of War 3, którą opisano na łamach oficjalnego bloga Playstation.

W zestawie, który do sklepów powinien trafić tego samego dnia co „zwykła” wersja tego tytułu znajdziemy między innymi God of War Combat Arena składający się z jednego nowego otoczenia i siedmiu aren, na których sprawdzimy swoje umiejętności oraz nową skórkę dla Kratosa – Dominus. Do tego dochodzi ścieżka dźwiękowa z całej trylogii boga wojny (w formacie mp3 do ściągnięcia z sieci), EPka God of War: Blood and Metal (muzyka metalowa inspirowana God of War) w formacie mp3 do ściągnięcia z sieci oraz God of War: Unearthing the Legend Franchise Document czyli film dokumentalny opowiadający historię serii.

Ostatnim ciekawym dodatkiem jest ar book, w którym znajdziemy oczywiście wyjątkowe grafiki oraz wywiady. Całość zapakowano do czegoś, co nazwano Puszką Pandory. Wygląda to bardzo ładnie. Spójrzcie zresztą na miniaturkę dołączoną do naszego tekstu. Dajcie nam znać czy zamierzacie inwestować w to cudo.

Aktualizacja: Opisany powyżej zestaw przygotowano z myślą o rynku amerykańskim. Palny dotyczące europejskiej edycji kolekcjonerskiej God of War 3 zostaną podane w niedalekiej przyszłości. Liczymy na to, że Sony choć raz nas pozytywnie zaskoczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here