Wydawana od 1998 seria gier rajdowych, sygnowana nazwiskiem wielokrotnego mistrza świata WRC, rozrośnie się w przyszłym roku o kolejną część. Nową grę stworzą Codemasters, którzy planują rewolucję. Colin w nowym wcieleniu to już nie tylko mistrzostwa rajdowe, ale w ogóle najróżniejsze wyścigi, które łączy to, że odbywają się w błocie i kurzu.

Poza standardowymi opcjami, jak mistrzostwa WRC, twórcy Colin McRae DIRT zapowiadają obecność w ich grze Rally Crossu oraz wyścigów, wzorowanych na rajdzie Paryż-Dakkar, z potężnymi pick-upami i lekkimi wozami terenowymi w roli głównej. Póki co nformacje od „Codies” wskazują na wybitnie globalny charakter wyścigów.

Wraz z informacją prasową opublikowano pierwsze screeny – co prawda nie z gry, ale za to z modelami wozów, które znaleźć się mają w ostatecznej wersji symulatora. Naszym zdaniem wyglądają świetnie, ale wiele rzeki w Wiśle upłynie, zanim zobaczymy cokolwiek, co pozwli snuć przypuszczenia na temat ostatecznego wyglądu tytułu.

Colin MaRae to jedna z najbardziej popularnych serii symulatorów rajdowych na świecie. Do tej pory ukazało się sześć gier, sygnowanych nazwiskiem szkockiego mistrza kierownicy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here