Jeśli nie odwiedzaliście od wczoraj usługi Xbox Live to polecamy wam byście to zrobili. Podobnie jak zakończone niedawno targi E3 tak i odbywający się w San Diego, Comic-Con doczeka się swojego „pokazu” na usłudze sieciowej Microsoftu. Tym razem wszystko odbywa się dzięki współpracy firmy z Redmond z Warner Bros. Przez pewien czas (radzimy się spieszyć) będziecie mogli pobierać zwiastuny filmowe, tematy i inne drobiazgi związane z konwentem. Microsoft zapowiada również, że w sieci pojawią się nowe wersje demonstracyjne, gry, programy telewizyjne i filmy. Sami zobaczcie czy znajdziecie coś, co was zaciekawi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Relacje z E3 można ściągać u nas też. Dużo tego, polecam. Z ComicConu nie widziałem. A trailer z Resident Evil 5 zrywa skalp – must see!

  2. Z E3 sciągnełem wszytsko. . . nicel 😉 Co do Residenta to pozycja godna uwagi . . . ale szkoda, że dopiero w 2009r !!! :-(. Wracając do Comic-Con to może Pan Krzysztof P. wie czy owy kontent będzie dostępny dla ALL REGIONS ;-)?

  3. * qba79 Z E3 sciągnełem wszytsko. . . nicel 😉 Co do Residenta to pozycja godna uwagi . . . ale szkoda, że dopiero w 2009r !!! :-(. Wracając do Comic-Con to może Pan Krzysztof P. wie czy owy kontent będzie dostępny dla ALL REGIONS ;-)?

    Moje źródło nie podało niestety takiej informacji a mój prywatny Xbox pojechał właśnie na „wakacje” do Pragi. Najlepiej wejść na Live i sprawdzić osobiście. Dużo czasu nie stracicie 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here