Już pod koniec tego miesiąca, do sklepów trafi kolejna część znanej serii strategii czasu rzeczywistego, w wersji dla komputerów osobistych. Polskim wydawcą tego tytułu jest firma Electronic Arts. Nowością w tej odsłonie gry jest trzecia, nieznana dotąd frakcja. Są nią tajemniczy kosmici nazwani Scrin. Według polskiego wydawcy gry, osoby lubiące tego typu pozycje, po swoją kopię Command&Conquer 3 mogą się wybrać do sklepu trzydziestego marca. Oprócz wydania standardowego do naszych rąk trafi również unikatowa edycja kolekcjonerska. Dostępna w dwóch wydaniach, dla najbardziej zagorzałych fanów NOD lub GDI oprócz samej gry, zawierać będzie: dodatkową płytę DVD z ekskluzywnymi materiałami, podkładkę pod mysz oraz prawie 200 stronnicowy poradnik gracza.

Od kilku dni w sieci salonów EMPiK możecie składać pre-order na ten tytuł. Choć kosztuje on niecałe pięć złotych to jednocześnie uprawnia do otrzymania zniżki w wysokości 25 PLN w chwili jej odbioru. Czy trzecia część legendarnego C&C będzie trzymała równie wysoki poziom co jej poprzedniczki?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Tu nie o 3D się rozchodzi a zachowanie grywalności i ciekawej, wciągającej fabuły a grafika ma być jak na te czasy nowoczesna, na koniec można wypocić się na skirmish’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here