Tydzień temu opisywaliśmy tajemniczą wiadomość, która wypłynęła w świat ze studia EA LA. Dziś dowiedzieliśmy się czym jest Matka Wszystkich Sekretów. Panie i Panowie szykujcie się – nadchodzi Red Alert 3. To jeden z tych tytułów, które trafiały na każdą listę „gier które ktoś powinien stworzyć”. Dlatego niezmiernie cieszy nas jego oficjalna zapowiedź (tym bardziej, że wczoraj potwierdzono, iż miłośnicy pecetów otrzymają genialne Mass Effect).Ta pojawiła się na okładce kwietniowego wydania magazynu PC Gamer. Link do niej umieściliśmy pod tekstem.

Niestety w chwili obecnej nie wiemy praktycznie nic na temat tej produkcji. Pierwsze informacje na temat RA3 powinno się pojawić w sieci na dniach. Wypatrujcie więc naszych newsów. Tej pozycji z całą pewnością będziemy się przyglądali. Po powrocie do domu odszukamy zakurzone pudełka z pierwszą i drugą odsłoną Red Alert i zapewne przypomnimy sobie te produkcje. Wy już teraz dajcie nam znać co myślicie na temat tej wiadomości.

Red Alert 3

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Trzymam kciuki aby gra była wizualnie bardzo podobna do drugiej części. Nie mówię tutaj o szczegółach, lecz o ustawieniu kamery (i bez możliwości jej zmiany)

  2. Super! Jedynka była rewolucyjna, dwójka była rewelacyjna. Mam nadzieję, że trójka utrzyma wysoki poziom serii :). Informacja ta ucieszyła mnie bardziej od zapowiedzi C&C 3 – wole uniwersum Red Alerta ^^.

  3. Gdyby robił to stary dobry Westwood (obecnie Petroglyph Studios ?) to bym sie cieszył. EA za bardzo generalizuje gry, tak by podobały sie jak największej ilości ludzi, którzy dadzą więcej forsy. Arcydzieło nigdy nie podoba sie wszystkim. Czego oczekuję od gry? Małych jednostek. Na tyle małych, że czołg byłby wielkości ikony na pulpicie windowsa, jak na screenach z RA2. Jak dla mnie, wystarczy poprawić grafike, dodać 2-3 jednostki, 2-3 jednostki odjąć i reszty nie ruszać. Ewentualnie dodać jakąś frakcję, np. chińczyków . . . ale najwcześniej w dodatku!

  4. Qrczę przepadam za RTS’ami a seria C&C to moje ulubione gry. I co ja mam zrobić? X360 jest fajny, ale RTS’ow jest jak kot napłakał. Wychodzi na to, że nie obejdzie się bez kupna kompa :(. Idę do szefa o podwyżkę :).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here