W sumie dopiero teraz, po napisaniu leadu do naszego newsa, zaczęliśmy się zastanawiać czy jest to niespodzianka. O Tales of Valor pisaliśmy przecież kilka miesięcy temu. Dziś dowiedzieliśmy się jednak czym będzie ta produkcja. Jest to samodzielny dodatek do Company of Heroes, w którym znajdziemy aż trzy nowe kampanie single player. Wciąż jednak nie zdradzono jakimi frakcjami pokierujemy w każdej z nich. Zapowiedziano jedynie nadejście nowych trybów i map multiplayer oraz racz jasna nowych jednostek. W Tales of Valor znajdzie się także funkcja „direct fire” dająca graczom „większą swobodę w dobieranej taktyce i więcej opcji strategicznym w trakcie gry”.

W omawiany w newsie tytuł zagramy wiosną przyszłego roku. Tales of Valor będzie współpracowało z Company of Heroes i dodatkiem Opposing Fronts. Czego chcieć więcej? Jeśli jeszcze macie jakieś życzenia, to prosimy was o wymienienie ich pod treścią newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. SUUUUUPER. CoH jest świetny. Zmiany w dodatku nie za bardzo mi podeszły choć sama kampania była fajna. W Tales of Valor chciałbym zobaczyć. . . dobe połaczenie podstawki i dodatku z naciskiem na niemców. Heavy panzer, panzer, panzer 😀

  2. „Czego chcieć więcej? Jeśli jeszcze macie jakieś życzenia, to prosimy was o wymienienie ich pod treścią newsa. „a kiedy panowie z Relic wezmą się za uniwersum Homeworlda? Wprost nie można się doczekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here