Wiadomo, że Conan z Cymerii, największy bohater ery Hyboryjskiej, pirat zwany Amrą, przywódca bandytów, bicz na stygijskich magów, najemnik, król et cetera… uwielbia ratować chętne (jakżeby inaczej!) księżniczki i kurtyzany ze szponów paskudnych potworów. Ot taka konwencja. Nadchodząca gra z gatunku MMORPG Age of Conan: Hyborian Adventures nie może sprzeniewierzyć się tej tradycji. Dlatego gra sieciowa w uniwersum słynnego barbarzyńcy nie będzie ocenzurowana! W AoC ujrzymy zatem to co najlepsze – nagie dziewczęta. Niestety nie wszędzie. Pruderyjne Stany Zjednoczone jak zwykle boją się negliżu i cycków. Funcom jest jednak dzielny i gracze z USA będą epatowani nagimi piersiami oraz uwaga! Sutkami. Chyba szykują się kolejne reportaże w Fox News! Jest to wiadomość tak niezwykła, że wywołała wielkie poruszenie na forum producenta gry. Brytyjczycy także dostaną nieocenzurowaną wersję przygód w świecie Conana. Podobnie jak reszta Europy. Jedynie Niemcy ze swoją restrykcyjną polityką w stosunku do gier wideo nakazali złagodzić pewne brutalne elementy rozgrywki. Nie! Sutki raczej zostaną – po prostu w wersji niemieckiej Age of Conan dekapitacja wrogów będzie mniej spektakularna.
Mówiąc wprost: krwi, flaków i odcinanych głów nie zobaczą. Co na to sam Conan? Zakrzyknie pewnie, że to obraza dla Croma!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. A kto powiedział, że Niemcy nie kupią wersji „full flaki i krew” od czego są allegro, bay itp. Może w sklepie nie będzie, ale za pomocą internetu można wszystko ( prawie wszystko 🙂 ).

  2. Heh, „niemiecka wersja” jakoś zawsze brzmi śmiesznie i budzi różne stereotypowe skojarzenia :]. Nawet jak faktycznie będzie tam mniej flaków, to dostaną 2x więcej sexu, a w tytule nie będzie „C” 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here