Redakcja niemieckiego magazynu PCGames opublikowała artykuł poświęcony tytułowej produkcji, której mieli okazję się przyjrzeć. W tekście, której fragmenty przedostały się do Internetu potwierdzono wcześniejsze plotki mówiące o tym, że akcja Crysis 2 (przynajmniej jej część) osadzona jest w zrujnowanym Nowym Jorku. Wyboru tego miasta dokonano ze względu na możliwość większego otwarcia świata gry na przemieszczanie się w pionie i przeprowadzanie ataków z dużych wysokości. Samo dzieło studia Crytek zaczyna się trzy lata po wydarzeniach, których byliśmy świadkami w oryginalnym „Kryzysie”. Co działa się w międzyczasie? Tego nie wiemy.

PCGames dodało tylko, że nowa wersja naszego nanokombinezonu posiadać będzie cztery tryby pracy z czego dwa stare (prędkość i siła) zostały połączone. Wiadomo również, że nasza „zbroja” potrafi zbierać i analizować dane dotyczące naszego otoczenia czy zbliżających się do nas wrogów.

Twórcy gry obiecują, że w jej nowej odsłonie położono większy nacisk na fabułę, a wielbiciele elektronicznej rozrywki doczekają się wielu niespodzianek. Niespodzianką nie jest natomiast to, że wersja gry na Xboxa, którą oglądali przedstawiciele niemieckiego czasopisma jest ponoć jedną z najładniejszych produkcji jakie kiedykolwiek widzieli.

I wy już teraz możecie rzucić okiem na grę. Obok tej wiadomości pojawi się kilka obrazków z gry, które pokazali światu nasi koledzy po fachu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here