Na początku tego miesiąca BioWare zaprezentowało pierwszego z towarzyszy, którzy dołączą do naszej wędrówki podczas zabawy w dodatku do Dragon Age. W Awakening natrafimy też na Velannę, która posiada możliwość przywoływania entów (czy jakkolwiek zwał wielkie drzewa gadające rymem…) Na razie nie zdradzono zbyt wiele na temat samej postaci, jednak jej biust i resztę umiejętności możecie podziwiać w nowym klipie wideo:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Dziewczyna wygląda trochę jak Morrigan po farbowaniu, nic wielkiego mogli się bardziej postarać. Swoją drogą to czy BioWare zdecydowało już kiedy właściciele ps3 otrzymają dodatek „Powrót do Ostagaru”, czy może dostaniemy go w dzień premiery „Przebudzenia”, albo 1-go kwietnia, tak żeby było zabawnie.

  2. Moze nie chca zebysmy tak wracali? Moze juz nie ma miejsca? Ehh wiele jest nie wiadomych oby Przebudzenie nastapilo w tym samym dniu dla wszystkich!! (Jeszcze musze skonczyc glowny watek ktory mi strasznie duzo czasu zajmuje 🙂 ale przynajmniej mi gra starczy na dluzej)

  3. Tak chronologicznie to w jakim momencie będzie odbywać się ten dodatek? To będzie niezależna gra, czy też musimy grać („przejść”) podstawkę?

  4. Przebudzenie będzie ,,po podstawce” – da się też grać starą postacią (choć nowa będzie mieć swój prolog więc też kusi). Ponoć gra wystarczy na jakieś 15h ale martwi mnie trochę ,,pełna cena”. Strasznie jestem jednak ciekaw które z naszych decyzji okażą się mieć znaczenie w tej kontynuacji. . . PS. ) W sumie tylko gry od BioWare można kupować w ciemno (każdą jak leci) więc przynajmniej jakością dodatku martwić się nie musimy.

  5. Ponoć gra wystarczy na jakieś 15h ale martwi mnie trochę ,,pełna cena”.

    Cena nie jest „pełna”. To na razie ok 130zł u nas w wersji konsolowej, a pewnie będzie się dało dorwać jeszcze taniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here