No proszę, a jednak jest sprawiedliwość na tym świecie. Słynny Jack Thompson, kontrowersyjny prawnik, który oparł swoją karierę na populistycznej krytyce branży gier wideo został pozbawiony prawa do wykonywania zawodu! Biedny Jack został usunięty z palestry na całą dekadę. Taką decyzję podjęła pani sędzia Dava Tunis podczas dyscyplinarnego przesłuchania. Jack Thompson po usłyszeniu werdyktu wytknął Tunis palcem i wrzeszczał „SPRZECIW!”. Następnie napisał (uwaga!) 14 stronicową skargę na niesprawiedliwy wyrok sądu. W tekście roiło się od cytatów z Pisma Świętego, a samą sędzinę określił w tekście mianem „ niekompetentnej” i „aroganckiej”. Zacną palestrę prawników z Florydy zwyzywał od faszystów. Po napisaniu elaboratu dzielny Jack… opuścił salę rozpraw bez zgody sądu.

Tak oto skończyła się (na razie!) kariera dzielnego Jacka T. Będziemy go pamiętać za notoryczne pozywanie do sądu twórców i wydawców Grand Theft Auto, Microsoftu itd. Thompson zapewne nie napisze już kolejnego, obraźliwego listu do mamy(!) prezesa Take-Two, ani nie wyśle fotek z gejowską pornografią w załączniku oficjalnego e-maila do jednego z sędziów – To nie żart! Rok temu sędzia okręgowy Adalberto Jordan w elektronicznej poczcie od Jacka T znalazł bardzo „pikantne” zdjęcia ekhem…panów. Swego czasu Thompson podał także do sądu witrynę Kotaku.com i próbował nasłać na dziennikarzy tego serwisu… Federalne Biuro Śledcze.

Tak będzie nam brakowało Jacka Thompsona i jego dziwactw. Na pocieszenie teledysk o naszym ulubieńcu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Prawie mi go żal. Zrobi się nudno jak polskiej polityce, odkąd PIS poszedł w pis**. A tak poważnie – jednego idioty mniej. Sprawiedliwość jednak triumfuje.

 2. Heh. . . ale kto teraz wyznaczy przeciwwagę?? będziemy pisali peany i „tkwili w tym zakłamaniu” bez szans na dostrzeżenie „ręki Szatana” 😉

 3. Każdy dostanie to na co zasługuje . . . Jak to mowią?? Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy. Z drugiej strony to go szkoda – Kto teraz bedzie robic takie jaja i tak fajnie sie osmieszac. . .

  • Z drugiej strony to go szkoda – Kto teraz bedzie robic takie jaja i tak fajnie sie osmieszac. . .

   Przyroda nie znosi prozni, a idiotow nie brakuje 😉

  • Kto teraz bedzie robic takie jaja i tak fajnie sie osmieszac. . .

   sprzedajne gadające głowy na Foxie pozostają zawsze na posterunku 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here