Choć wielbiciele Obcego, Predatora i Kolonialnych Marines, nie mogą narzekać na brak atrakcji, to zdecydowanie życie mogłoby ich jeszcze bardziej rozpieszczać. Do sklepów już wkrótce trafi Aliens vs. Predator, ale tytuł ten jest przecież tylko jednym z trzech smakowicie zapowiadających się produktów ze świata Obcego.

Pozostałymi są świetnie wyglądające Aliens: Colonial Marines, którego premierę przełożono, by nie kolidowała z datą premiery dzieła studia Rebellion, oraz Aliens RPG. Ten ostatni, ma naszym zdaniem największy potencjał, ale niestety jego produkcję przerwano (o czym pisaliśmy tutaj).

Nie ukrywamy, że decyzja firmy SEGA wydaje nam się dziwna (by nie napisać idiotyczna). Nie ma jednak co płakać nad rozlanym mlekiem. W tytuł ten prawdopodobnie nigdy nie zagramy, ale możemy chociaż sprawdzić jak wyglądał.

Serwis Cinemablend opublikował krótki klip, który podobno pochodzi właśnie z Aliens RPG. My umieściliśmy go pod treścią tego newsa. Rzućcie na niego okiem i dajcie nam znać co myślicie na jego temat. Materiał jest prawdziwy, czy też jest to zwykły „fake”? Jeśli prawdziwy, to czy będzie wam brakowało tej gry – koniecznie chcieliście sprawdzić ją w akcji?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Gdybyś spojrzał na odpowiednio zmontowane fragmenty Mass Effect (1 lub 2), to też byś powiedział, że to nie jest gra RPG.

    • Gdybyś spojrzał na odpowiednio zmontowane fragmenty Mass Effect (1 lub 2), to też byś powiedział, że to nie jest gra RPG.

      owszem, nawet w 2 zapowiedzili skupienie się na strzelaninie . . . 🙁 mordowanie jest popularne)

  2. Obsidian’s Matthew Rorie confirms it was taken from the game, albeit a very early build: „Just to be clear, this is from an extremely early pre-production build. ”

    A jednak. Materiał jest prawdziwy. Szkoda tylko, że gry nie będzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here