Parę godzin temu gigant z Redmond ogłosił, że jego konferencja, poprzedzająca oficjalny start E3 2009, rozpocznie się pięć minut wcześniej niż zakładano. Wszyscy wielbiciele elektronicznej rozrywki od razu zaczęli się zastanawiać cóż może być na tyle ważne, że amerykańska firma postanowiła zmienić swoje plany.

Mniej więcej w tym samym czasie z prędkością pociągu TGV sieć obiegła plotka na temat kolejnej odsłony Halo. Studio Bungie, przygotowując się do pokazu Halo 3: ODST odrobinę się pospieszyło i opublikowało na łamach swojej strony internetowej wpis (nowy dział forum) dotyczący tajemniczego projektu Halo: Reach.

Twórcy przygód Master Chiefa dość szybko zauważyli wpadkę i usunęli wszelkie wzmianki na temat tej nowości. Nie przeszkodziło to jednak internautom, którzy zdążyli zrobić fotki stronie Bungie (jedną z nich znajdziecie pod treścią naszego newsa).

Choć wciąż nie wiemy czym jest Halo: Reach, to internauci twierdzą, że jest to nowa produkcja oparta na fabule książki Halo: The Fall of Reach. My już nawet nie będziemy plotkowali na ten temat (choć zachęcamy was byście to robili) ponieważ wszystkiego dowiemy się zapewne już za kilka godzin. Wypatrujcie więc naszych newsów, w których opiszemy wszystko to, co Microsoft powie w trakcie swojej konferencji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here