Firma Electronic Arts zapowiedziała nadejście mikrododatku do gry Dante's Inferno. Pierwsze informacje na jego temat opublikował serwis Kotaku. DLC otrzymało tytuł The Trials of St. Lucia. Powinniśmy je zobaczyć w usługach sieciowych Xbox Live i Playstation Network 29. kwietnia tego roku. Mikrododatek, którego ceny jeszcze nie podano będzie się składał z „prób”, w których gracz będzie musiał odpierać ataki coraz mocniejszych grup przeciwników (w rozszerzeniu pojawią się też nowi wrogowie). Próby te będą też mogli tworzyć sami wielbiciele elektronicznej rozrywki. Gotowymi dziełami będzie można podzielić się z fanami dzieła Visceral Games. Wisienką na torcie będzie w tym dodatku kolejna grywalna postać. Jest nią św. Łucja z Syrakuz.

Więcej na temat tego rozszerzenia napiszemy już wkrótce. Pod koniec tego tygodnia powinniśmy też dla was mieć recenzję tytułowej gry. Wypatrujcie naszych materiałów.

Aktualizacja: Święta Łucja będzie postacią grywalną w trybie kooperacji, który również zostanie wprowadzony do Dante's Inferno w tym mikrododatku. Mamy też dla was plik wideo, w którym oficjalnie zapowiedziano opisany przez nas mikrododatek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here