Teraz do każdego zakupionego urządzenia tego typu otrzymacie pięć darmowych filmów. Odtwarzaczem może być również konsola Playstation 3. Nie jesteście więc zmuszani do nabycia wolnostojącego odtwarzacza. Jest to niebywała okazja do tego, by powiększyć swoja kolekcję płyt nowej generacji. Więcej szczegółów na temat tej akcji znajdziecie na stronie (http://www.blu-raydisc.com/). Pod tekstem zaś umieściliśmy listę filmów spośród których możecie wybrać swoich pięciu faworytów. Promocja zaczęła się wczoraj a zakończy się trzydziestego września. Jesteście zainteresowani?

Lista filmów:

Babel
Black Rain
Blazing Saddles
Chicken Little
The Corpse Bride
The Devil's Rejects
The Guardian
Hart's War
Invincible
The Italian Job
Kiss of the Dragon
The Last Waltz
The Omen [2006]
Pearl Harbor
The Phantom of the Opera
Resident Evil: Apocalypse
Species
Stealth
Stir of Echoes
The Transporter 2
Underworld: Evolution

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. O promocji slyszalem juz wczesniej, teraz widze liste filow ktora jest imo. . . biedna :/Z tego to bym nawet nie wybral pieciu takich, ktore naprawde chce. . no ale mowia ze darowanemu koniowi. . . . 😉

 2. Zgadzam sie cherub. . . lista jest hmmm. . . niezbyt mocna ;PWybralbym :Black Rain. . . . . . . . . . i reszta na sile – The Corpse Bride (nie podeszlo mi – ale Burtona szanuje )SpeciesThe Transporter 2 Underworld: EvolutionSwoja droga jak sony tak lansuje swoj format – to niech to samo zrobia z grami na PS3 – kup PS3 i 5 gier do wyboru. ( zlosliwi proszeni o wstrzymanie sie z komentarzami ze niby NIE MA 5 gier na PS3 😛 )

 3. Swoja droga jak sony tak lansuje swoj format – to niech to samo zrobia z grami na PS3 – kup PS3 i 5 gier do wyboru. ( zlosliwi proszeni o wstrzymanie sie z komentarzami ze niby NIE MA 5 gier na PS3 😛 )

  Niby??

 4. BabelThe GuardianInvincibleThe Italian JobKiss of the DragonUnderworld: Evolutiontakie wybieram 😛 bo jz dawno ogladalem 😉 no ale nie na bluerayu a to sie liczy 😛

  • Ja bym wybrał Underworld: Evolution w sumie oglądałem tylko ten film i mi się podobał.

   Jak mawiał . . . . . . . lubimy tylko te filmy które oglądaliśmy 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here