Tym razem nie udało nam się przegonić Amerykanów, choć przecież Kozacy II: Bitwa o Europę stworzone zostało na Ukrainie, a wydane przez niemiecki CDV. Premiera - według Cenegi - dopiero na początku lipca.

Chcecie zagrać w MMORPGa, ale za darmo? Spróbujcie najnowszych hitów – Silkroad Online i Knight Online są chyba najlepszymi przykładami darmowych sieciówek. W obu znajdziemy klasyczne opcje MMORPG – walkę pomiędzy graczami, ciekawe efekty graficzne i konieczność zdobywania kolejnych poziomów rozwoju postaci. Silkroad Online oparte jest o trzy główne cywilizacje świata – chińską, europejską i islamską i korzysta z fajowskiego, trójwymiarowego stylu mangopodobnego.

Z kolei Knight Online to standardowe, średniowieczne przepychanki sieciowe w stylu Dark Age of Camelot. A to nie koniec dobrych informacji o grach MMORPG – coraz więcej poważnych wydawców myśli o stworzeniu darmowych społeczności sieciowych – na przykład John Smedley z Sony Online Entertainment jeszcze w zeszłym roku ogłosił, że twórcy EverQuesta przymierzają się do stworzenia darmowej sieciówki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here