Czy brak abonamentu za granie w Mythos przekuje się na olbrzymi sukces tego tytułu? Jego jakość, póki co możemy ocenić jedynie po grafikach. Spójrzcie na nowe fotki sami i oceńcie czy dzieło Flagship Studios ma szansę zdobyć serca graczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Raczej klon diablo. Chociaż. . . Na jedno i to samo wychodzi ;)Mythos prezentuje się średnio –> Mam nadzieję, że nie będzie to tylko *przejściowa* gierka, która ma tylko przygotować grunt pod Hellgate.

  2. Rzeczą, które są za darmo jesteśmy w stanie wybaczy znacznie więcej, dlatego ta gra pomimo przekolorowanej grafiki może zyskac sporo fanów, czego oczywiście serdecznie jej życze.

  3. może w końcu doczekam się jakiejś nieazjatyckiej mmo (może być nawet hacknslash, bo wnioskuje, że mythos taką właśnie hybrydą jest), która nie będzie wymagała chorych ilości czasu, nie będzie mnie gorszyć szpetną grafiką, serwy nie będą przelewały się od nadmiaru noobów, a cecha/zaleta free play, nie będzie tylko czczą obiecanką maskującą item shops for real cash, tudzież low prices premium account purchase now!. . . ale coś mi moja intuicja podpowiada, że raczej znów się rozczaruje, póki co jednak miażdże kciuki. . . 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here