Serwis 1Up donosi, że dokładnie za trzy dni posiadacze konsol Xbox 360 i Playstation 3 będą mogli dołączyć nowego zawodnika do gry Soul Calibur IV. Do tej pory po stronie Microsoftu walczył Mistrz Yoda. Sony reprezentował czarny niczym Playstation 3 Darth Vader. Osoby, które chciały zagrać tymi wojownikami musiały nabyć odpowiednią wersję gry. Teraz obie edycje czwartej odsłony bijatyki będą się od siebie różniły tylko detalami związanymi z mocą obu maszyn. Postaci ze świata Star Wars będzie można pobrać z usług Xbox Live i Playstation Network 23 października. Niestety za tę przyjemność trzeba będzie sporo zapłacić. Dołożenie Yody do gry na PS3 kosztuje 4,99$. Vader zagości na na Xboxie 360 po wydaniu 400 Microsoft Points. Teraz czekamy na dwa razy droższe dodatkowe kostiumy albo zbroję (niekoniecznie dla konia).

Już za miesiąc na usłudze Playstation Network powinniśmy zobaczyć tzw. Challenge Rooms – dodatek do gry Bioshock. W tej chwili nie wiemy niestety jak będzie ich cena. Nie wiemy nawet czy nie zostaną one udostępnione za darmo. Więcej na temat tego dodatku pisaliśmy w innym newsie, który znajdziecie w tej części Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jeszcze trochę a podczas gry będą wyskakiwały komunikaty o treści „. . . chcesz grać dalej dokup level. . . . ” co to ma być ??? Płacimy za gry kosmiczne ceny, ale spoko lubimy tą rozrywkę więc doicie nas dalej (obłęd!!!!) Takie kiczowate dodatki powinny być dawane gratis tylko za to, że kupiło się oryginalny krążek. Kurcze dokąd zmierza ten świat ?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here