Posiadacze konsol mogą już „wyginać śmiało ciało” z gibką Faith. Niestety jak już wcześniej pisaliśmy ta słodka kurierka zawaliła sprawę i spóźniła się z dostarczeniem przesyłki na platformę PC. Kiedy posiadacze blaszaków zagrają w Mirror's Edge? Premierę przewidziano na 13 stycznia przyszłego roku (oby tylko data nie okazała się pechowa) w USA. Europa zaczeka dodatkowe trzy dni. Także w styczniu zadebiutować ma kilka dodatkowych map do ME na których będziemy mogli przetestować nasze umiejętności. DLC Time Trial Map Pack to siedem różnych scenariuszy do wyboru – koszt? 10 dolarów. Dodatkowo posiadacze konsoli Sony Playstation 3 otrzymają jedną mapę całkowicie za darmo. Poniżej możecie obejrzeć materiał filmowy z tego interesującego dodatku.

Na pociechę posiadacze pecetów dostaną grę, która wspiera technologię PhysX – tak więc posiadacze kart graficznych ze stajni Nvidia powinni być zadowoleni. Zapraszamy także do naszej konsolowej recenzji gry Mirror's Edge, a koneserów do teledysku promującego ten tytuł.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. marojzupa, a po co piszesz komentarz, skoro ludzie nie cierpią komentarzy dzieci neo?Co do tematu, czekam z niecierpliwością, szkoda że na PC tak późno, oby nie wypuścili bubla, jak to ostatnio zrobiono z kilkoma wielkimi produkcjami vide GTA4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here