Na pytanie postawione w leadzie tej wiadomości nie potrafimy oczywiście odpowiedzieć. Nie oznacza to jednak, że nie wiemy niczego na temat planów twórcy znakomitego Heavy Rain. Z Davidem Cage'em rozmawiała redakcja serwisu Gametrailers. Udało się jej dowiedzieć czym obecnie zajmuje się ten uzdolniony człowiek.

Napisałem już kolejną grę, więc mam dokładną wizję tego czym będzie… w zasadzie nie jest jeszcze do końca napisana, wciąż znajduje się na etapie konspektu, ale wyraźnie widzę w jakim kierunku chciałbym teraz pójść. Nie chciałbym stworzyć jakiegoś sequela czy czegoś w tym rodzaju. Tak naprawdę to wciąż chcę eksplorować i odkrywać nowe rzeczy, eksperymentować. Właśnie tym najbardziej się ekscytuje. To (nowy projekt przyp. red.) będzie zupełnie inne, i myślę, że bardzo zaskakujące” – mówił Cage w wywiadzie.

Jednocześnie twórca zapewnił, że istnieje szansa, iż na jego nową grę nie będziemy czekali tak długo jak na Heavy Rain. Nam w tym przypadku czekanie nie przeszkadza. Jeśli tylko jego nowe dzieło będzie równie wyborne co polowanie na zabójcę z origami, to możemy czekać.

Wszystkiego co warto wiedzieć o Heavy Rain dowiecie się z naszej recenzji. Znajdziecie ją w tej części Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here