O możliwości wydania piątej odsłony tytułowej bijatyki na Playstation 3 napisała redakcja Official Playstation Magazine. Twierdzi ona, że po odejściu (wyrzuceniu) Tomonobu Itagakiego z Tecmo, firma nareszcie przestała być mocno związana z konsolą Microsoftu. Brak Itagakiego sprawić ma, że Dead or Alive 5 zostanie wydane na japońskim superkomputerze. Zdaniem OPM prace nad piątą odsłoną gry w wersji na PS3 już się rozpoczęły.

Być może to samo spotka zresztą DoA Xtreme, którego kolejną część zapowiedziano kilka tygodni temu na PSP. Właśnie to posunięcie utwierdza nas w przekonaniu, że redakcja OPM wie o czym pisze. Osoby bawiące się przy konsoli Sony mogą więc powoli szykować się na to, że zagrają w całkiem niezłą bijatykę. Wielbiciele Xboxa nie powinni tymczasem narzekać. Oni dostali przecież szóstą odsłonę Tekkena. W meczu Sony-Microsoft mamy więc remis 1:1. Przynajmniej jeśli chodzi o bijatyki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Nareszcie jakieś info na temat DOA5. Powoli zaczynałem się bać, że po odejściu Itakagiego już nie doczekam się kolejnej odsłony. Swoją drogą to ciekawe co stało się z projektem Dead or Alive: Code Chronos? Co niektórzy spekulują, że pojawienie się Kasumi w NGS2 ma coś z tym wspólnego (jakaś ukryta zapowiedź czy coś).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here