Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja na temat nowego zespołu deweloperów – 4mm Games. Na czele tej ekipy stanęli Gary Foreman oraz Jamie King, współzałożyciele Rockstar Games. Studio mające swą siedzibę w Nowym Jorku ogłosiło, iż zamierza tworzyć gry na telefony komórkowe, konsole oraz produkcje stricte sieciowe. Na dobry początek 4mm Games skoncentrowało się na dwóch nowych tytułach.

Dziś wiemy już, że jednym z nich jest Def Jam Rapstar. Jak donosi serwis IGN produkcja ta nie ma nic wspólnego z bijatykami o tym samym tytule. Def Jam od 4mm Games to wirtualne karaoke, w którym zaśpiewamy znane hip-hopowe utwory. Niestety przedstawiciele studia nie zdradzili jakie konkretnie piosenki znajdą się w ich produkcji. Wiemy tylko, że będą to kawałki wielu różnych wykonawców. Na kolejne informacje na temat Rapgwiazdy musimy więc poczekać przynajmmniej kilka godzin – do rozpoczęcia tegorocznego E3.

Na zakończenie newsa możemy jeszcze nadmienić, że Rockstar North także rozpoczyna prace nad jakąś nową produkcją. Na oficjalnej stronie internetowej magazynu Edge pojawiły się ogłoszenia rekrutacyjne firmy. Twórcy Grand Theft Auto szukają zdolnych ludzi, którzy mogą dołączyć do ich zespołu. Poszukiwani są między innymi designerzy i specjaliści od animacji. Ludzie ci muszą mieć doświadczenie zdobyte przy pracach nad grami na Playstation 3 i Xboxa 360. Można więc śmiało założyć, że nowy tytuł Gwiazdy Rocka wyjdzie na te platformy.Nowe GTA? Raczej nie. Być może dowiemy się jednak czegoś ciekawego jeszcze w tym tygodniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here