Czekacie na wersję demonstracyjną God of War 3? My też, ale na nieszczęście mieszkamy w tej części świata, o której Sony najwyraźniej chciałoby zapomnieć. Firma zdradziła dziś, że na Starym Kontynencie wersja demonstracyjna najnowszych przygód Kratosa nie zostanie wydana w tym roku kalendarzowym.

Najwięksi miłośnicy tej produkcji będą jednak mogli sprawdzić ją w akcji już wkrótce o ile trochę pokombinują i wydadzą kilka tysięcy jenów. By ściągnąć demo trzeba nabyć japońską wersję gry inFamous, do której dołączony będzie kod umożliwiający pobranie odpowiednich plików z tamtejszego Playstation Network. Gra inFamous na sklepowych półkach w Kraju Kwitnącej Wiśni wylądowała wczoraj. Demo pojawi się w sieci dokładnie dziewiętnastego listopada.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Albo trzeba kupić GoW Collection które będzie dostępne również tylko w Stanach. Całe szczęście że są ludzie, którzy importują ten tytuł dla ‚najważniejszego kontynentu’.

  2. Albo trzeba kupić GoW Collection które będzie dostępne również tylko w Stanach. Całe szczęście że są ludzie, którzy importują ten tytuł dla ‚najważniejszego kontynentu’.

    W Europie będzie też, ale w przyszłym roku. Świetnie, prawda?Na pocieszenie dodam, że w sieci krążą wieści (sam nie pamiętam już czy o tym pisaliśmy), że amerykańska premiera Kolekcji także została przesunięta na przyszły rok.

    • W Europie będzie też, ale w przyszłym roku. Świetnie, prawda?Na pocieszenie dodam, że w sieci krążą wieści (sam nie pamiętam już czy o tym pisaliśmy), że amerykańska premiera Kolekcji także została przesunięta na przyszły rok.

      Nie „wieści” tylko plotki i na postawie 1 sklepu internetowego, nie ma co się martwić na zapas. Dowiemy się w listopadzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here