Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, twórcy tytułowej produkcji udostępnili jej wersję demonstracyjną. W chwili obecnej powinna ona czekać na graczy korzystających z niedostępnej w naszym kraju usługi sieciowej Xbox Live. Do końca dnia to samo demo ma się jednak pojawić w usłudze Playstation Network oraz w wersji przeznaczonej dla pecetów. W chwili obecnej o demie wiemy tylko tyle, że waży 1GB. W próbce możliwości gry znajdziemy 35 km. kwadratowych wirtualnego świata do zwiedzenia. Uruchamiajcie więc swoje maszyny i zabierajcie się za ściąganie odpowiednich plików. Pecetowcom polecamy natomiast tę wiadomość, w której wymieniliśmy wymagania sprzętowe Just Cause 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Demko waży ok. 1,7 GB. Co prawda grałem tylko kilka chwil (z czego większość to zabawa z butlami) ale gra jest ładna, bohater potrafi biec po BARDZO stromej górze w dół a nawet udaje latającą wiewiórkę ;)Tylko czemu np. strzelając w środek dziura powstaje na dole butli (ale fajnie sobie latają po ziemi lub udają startujący prom kosmiczny ;)Sporo do zwiedzania a po samouczku włącza się pół godzinny zegar i . . . nie wiem za bardzo co dalej robić (ok, zdobyć na drodze np. samochód). Trzeba to lepiej ograć. Jest tam sporo zwiedzania i gra się przyjemnie. Może jeszcze dziś pogram, ale jutro prawdopodobnie będę już grał w FFXIII więc teraz przeżywam ciężkie chwile 🙂

  2. Lol „udaje latającą wiewiórkę”, dobre to macie:D Jeżeli chodzi o FFXIII to łącze się z Tobą w bólu :p i cierpliwie czekam aż dostane w łapy pudełko z Lightning na okładce.

  3. calm, jeśli cię to pocieszy to powiem że właśnie sobie pograłem trochę w FFXIII ;)Tych napisów w FFXIII to większych nie mogli dać ?Co ja ślepy czy co. Wracając jeszcze do dema szkoda że tylko pół godziny lub zaczynamy od nowa, trzeba mieć trochę prędkości co by się spadochron otworzył, zdobyczne pojazdy, samolot, choć nie wiem czemu ale jak zahaczymy linkę (trzymając ją) to ona przenika przez . . . wszystko (drzewa, budynki, skały). Generalnie po zlokalizowaniu jakieś mieściny szukamy skarbów po dachach, rozwalamy to i owo aż licznik dojdzie do 100% i do następnej mieściny (wczoraj wieczorem sporo działo się przy jakiś tam „transformatorach”, oj sporo :)Linka z hakiem dostarczy graczom pewnie sporo frajdy kombinując co można z nią robić. Osobiście tego (jeszcze) nie robiłem ale słyszałem o akcji w stylu „przypnij przeciwnika hakiem do butli, po czy ją odpal z pasażerem”. Ciekawe. ps. te 1,7GB to chyba pomyliło się z MotoGP, a JC2 ma trochę mniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here