Osoby, u których Tomb Raider: Underworld powoduje niepowstrzymaną chęć sięgnięcia do portfela, po pieniężny ekwiwalent wartości tejże gry, czym prędzej powinni zalogować się na Xbox Live. Powodem oczywiście jest to, że właśnie tam (i tylko tam) firma Eidos postanowiła udostępnić demo produkcji ukazującej najnowsze przygody Lary Croft. Premiera pełnej wersji nastąpi już w drugim dniu listopada. W grę zagramy na platformach takich jak PC, Wii, PlayStation 3 oraz oczywiście Xbox 360.

W Underworld panna Croft wybierze się między innymi do Tajlandii oraz Meksyku, by odnaleźć informacje na temat Mjolnira – mitycznego młota nordyckiego boga, Thora. Biedna – nie wie, że mają go Wikingowie z Valhalli i bynajmniej nie zamierzają się nim dzielić. Nie za darmo, oczywiście.

Tak, czy siak – zabierajcie się za ściąganie dema i koniecznie wróćcie tutaj, by podzielić się swoimi wrażeniami z gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Demko bardzo krótkie jak na 1,27 GB 😉 Ale za to lokacja jest bajeczna. Graficzka to cud, miód i orzeszki. No może postać samej Lary aż tak nie zachwyca (animacja) ale to dobry, stary Tomb Raider. Grało mi się tak dobrze, jak w część pierwszą za młodzika! Demko bardzo łatwe i prowadzi za rączkę. Taki tutorial ale jaki śliczny. Czekam na fulla i kupuję w dzień premiery pomijając inne hity. Dość wojen i potworów. Przy tym naprawdę dobrze będę się bawił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here