Tego być może dowiemy się z materiału filmowego z najnowszych przygód agenta 007. O grze działającej w oparciu o silnik napędzający Call od Duty: Modern Warfare opowiadają jej twórcy. Jeśli więc jesteście ciekawi tego tytułu, to już teraz zerknijcie na materiał filmowy umieszczony przez nas pod treścią newsa. My nie będziemy wam psuli zabawy i nie opowiemy sekunda po sekundzie co dokładnie znajduje się w klipie. Przypominamy tylko, że Quantum of Solace to elektroniczna wersja filmu, który już w pierwszym tygodniu listopada wejdzie na ekrany polskich kin. Dla fanów Bonda i film i gra powinny być pozycjami obowiązkowymi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Pewnie jak kazda gra z Bondem, bedzie „fun to play”, choc z pewnoscia nic odkrywczego nie wniesie. Ps. A czy aby przypadkiem, na zdjeciach, to nie jest UMP 9?

  2. Cos mi sie nie zgadzalo i musialem sie upewnic, dlatego wszedlem na Modern Firearms. Wedlug niejjedyna roznica, jest lekkie zakrzywinie magazynka w wersji na naboje 9mm. Wielkosc wszystkich wersji jest identyczna. http://world. guns. ru/smg/smg16-e. htm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here