Devil May Cry to jedna z pierwszych gier na PlayStation 2, dla której naprawdę warto było kupić tą konsolę. Przygody siwego pogromcy demonów uwiodły graczy grafiką, klimatem i pierwszorzędnym systemem walki. Chociaż druga część gry zawiodła, Dante wrócił do formy w swojej trzeciej inkarnacji.

Tym bardziej cieszy fakt, że Capcom w końcu odważył się zademonstrować kilka zdjęć z Devil May Cry 4 na PlayStation 3. Co prawda na razie dysponujemy tylko marnej jakości skanami, ale to i tak lepsze niż renderowane filmy sprzed roku. Trzymamy rękę na pulsie i kiedy tylko wypłynął jakieś zrozumiałe informacje o tym tytule, nie omieszkamy o nich napisać. Póki co zapraszamy do naszej galerii, gdzie możećie obejrzeć skany z japońskiego periodyku.

Od czasów pierwszego Devil May Cry świat chodzonych, zręcznościowych bijatyk zrobił spory krok do przodu. Na rynku pojawiły się takie tuzy tego typu rozgrywki, jak genialny God of War i Ninja Gaiden. Jeśli zaś chodzi o PlayStation 3, nowy Dante napotka silną konkurencję w postacy Heavenly Sword przygotowywanego przez ekipę Ninja Theory. Ciekawe, jak na tle nowych produkcji wypadnie protoplasta dynamicznych slasherów. Więcej na temat produkcji usłyszymy już za kilkanaście dni podczas Tokio Game Show.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Dla DMC 1 kupiłem sobie 3 lata temu PS2 ;D po prostu zwariowałem na punkcie tej gry , ale fakt faktem , że jeśli zdobędę już PS3 to najpierw zaopatrzę się w MGS4 🙂 a na drugim miejscu postawię DMC4.

  2. Aha i jeszcze marzy mi się , aby CAPCOM zrobił porządny prequel jedynki na PS3 , a nie taką bzdurę jak DMC3. Tak , tak . . . chodzi mi o SPRARDĘ hehehe , jakieś mityczne starożytne światy i wielkie zastępy piekieł z prawidzego zdarzenia , tak to by było coś 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here