Oj dziwnie słabo wygląda nowy Devil May Cry. Gdzie się podziała moc next-genów? Liczymy na to, że gra w ruchu będzie wyglądać lepiej, bo na razie jest mocno średnio.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. „Panowie, głupia sprawa. Nie idzie nam programowanie ps3, a nie możemy zrobić gry gorszej niż na x360, bo nas zjedzą. To co? Robimy słabego DMC4 na obie platformy?”

  2. Screeny faktycznie wyglądają tak sobie, ale nie zapomnijmy o tym że przy DMC3 też była nie za ciekawa grafika, ale tępo rozgrywki było takie że się nie patrzyło na takie szczegóły.

  3. więc właśnie. Patrzę na skriny i nie wydaje mi się żeby były aż tak słabe. W sumie jak się gra to uważam, że i tak najważniejsza jest grywalność. Można by wyprowadzić równanie – grywalność zabija grafikę (im większa grywalność tym mniej potrzebna jest ładna grafika). No.

  4. „”Panowie, głupia sprawa. Nie idzie nam programowanie ps3, a nie możemy zrobić gry gorszej niż na x360, bo nas zjedzą. To co? Robimy słabego DMC4 na obie platformy?””Jasne – zrobimy gorszą grę, to może mniej zarobimy. Bardzo to logiczne 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here