O przeniesieniu Devil May Cry na Sony Playstation Portable krążą informacje niemal od momentu pojawienia się PSP na rynku. Teraz jednak w planach wydawniczych Capcomu, który ma zostać ujawniony na nadchodzących targach E3 w Los Angeles (15-17 lipca) pojawił się tytuł „ Devil May Cry”. Niestety nie wiadomo czy będzie to po prostu przeniesiona na konsolę przenośną jedna z części przygód Dantego (może od razu czwarta?), czy zupełnie nowa produkcja oparta na słynnej serii. Ciekawe czy wpływ na decyzję japońskiego potentata miał spory komercyjny sukces God of War: Chains of Olympus i bardzo dobra passa samej konsoli Sony, która sprzedaje się od pewnego czasu jak ciepłe bułeczki.

A my nadal z niecierpliwością czekamy na polską, pecetową premierę czwartej odsłony DMC. Tymczasem możemy jedynie zaprosić was do naszej recenzji gry. Przygodami Dantego i Nero jak na razie mogą cieszyć się jedynie posiadacze konsol Playstation 3 i Xbox 360.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Szybka nawalanka idealnie pasuje do przenośnej konsoli. Swoją drogą GoW; CoO (hehe) nie odniósł dużego sukcesu. Znaczy może odniósł ale na torrentach ale jak myślę, to nie o to chodziło. Jeszcze jedno- ta konwersja na PC z konsol jest dyskusyjna. Tyle czasu czekamy, oni to przekładają. . . ech. Muszą dodac coś bardzo konkretnego.

  2. Widać, że zrobił się dobry zwyczaj przenoszenia „stacjonarnych” tytułów na konsolkę PSP. To dobrze, bo Ratchet, Daxter, GoW na tym nie ucierpięli, a jeszcze odnieśli sukces. Szkoda, tylko, że na razie tylko SONY wiedzie prym w tej kategorii. Jakby się coś ruszyło w temacie, to może panowie z Polyphony jeszcze raz pomyśleli nad „mobile”?

  3. Oj jedynkę poproszę Capcomie:) Jedynkę albo serię DMC classics colection 1&2&3 a na deserek czwóreczkę. Oj tak tak!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here