Według Kaplan, launch Wii „był fantastyczny”, a Nintendo jest w dalszym ciągu pod wrażeniem gorącego przyjęcia konsoli przez graczy: „Jesteśmy wstrząśnięci, ze gracze, od tych hardkorowych po ich babcie, przyjęli ją (Wii) tak otwarcie”, powiedziała w wywiadzie dla serwisu Gamespy.

Zdaniem Kaplan, serwis internetowy Wii będzie ciągle udoskonalany, lecz wolałaby aby nie był porównywany do usług konkurencji, ponieważ, jej zdaniem, każda z firm specjalizuje się w innej dziedzinie: „Uważamy, że każdy stworzył własną niszę, w której najlepiej się orientuje. W tej chwili, typowa rozgrywka online na dużą skalę nie jest kierunkiem w jakim mamy zamiar się udać. Wydaje mi się, że to jest dziedzina, w której inne firmy maja lepsze doświadczenie. Lecz tryb online jest dla Nintendo priorytetem, co zresztą sami zobaczycie”.

Nintendo będzie w dalszym ciągu mocno wspierać Virtual Console – serwis z grami retro. Co miesiąc na platformie przybywać ma minimum 10 gier, co będzie stopniowo powiększać istniejącą już bibliotekę tytułów. Nowe kanały informacyjne będą systematycznie pojawiać się w menu Wii – Nintendo nie chciało udostępnić wszystkich na raz, aby nie „przedobrzyć”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here