„Prawdziwi” (hardkorowi) gracze nie kupują Nintendo Wii, ponieważ nie lubią tej konsoli. Dzieje się tak przede wszystkim z powodu tego, że praktycznie nie ma na niej ładnych, tfu, krwawych gier pokroju God of War czy Ninja Gaiden. A dlaczego w sklepach nie pojawiają się tego typu tytuły? Ponieważ nie lubi ich Nintendo. W imieniu firmy brutalną prawdę wyjawił Reggie Fils Aime.

Nintendo nie tworzy tego typu treści. Nie jesteśmy ekspertami w tym temacie. Nasi deweloperzy nieszczególnie lubią tworzyć treści tego typu. Prawdopodobnie mogliby tworzyć niewiarygodnie dobry ‚content' tego typu, gdyby chcieli. Zdecydowaliśmy się jednak tworzyć coś innego. Tak naprawdę tworzenie tego typu treści jest więc w rękach deweloperów third party. Ich zadaniem jest powoływanie go do życia na tej platformie” – mówił Fils Aime na łamach Official Nintendo Magazine.

Cóż możemy dodać. Chyba nic oprócz tego, że nawet kiedy ktoś stworzy grę dla dorosłych na Nintendo Wii, to okazuje się, że nikt po nią nie sięga. Przekonała się o tym chociażby firma Electronic Arts.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here