Posiadacze konsol Playstation 3 nadal czekają na jedną z najważniejszych gier ubiegłego roku. W Bioshock na konsolę Sony, jak obiecują twórcy, ujrzymy nowe poziomy i sporo materiałów dostępnych dzięki usłudze Playstation Network. Reszta to dobry, stary „Bioszok”. Teraz wiemy również ile czasu zajmie instalacja gry na konsoli Playstation 3. Informację tę podała brytyjska organizacja BBFC (The British Board of Film Classification), która kilka dni temu sklasyfikowała Bioshocka – gra otrzymała oczywiście oznaczenie „18”. Instalacja gry ma trwać około 24 minut. Mniej więcej tyle samo trwało przerzucenie pięciu gigabajtów danych w czwartej odsłonie Devil May Cry.

Ostatnio pojawiły się także informacje, że w jesiennej aktualizacji dashboardu Xboksa 360 pojawi się opcja instalacji gry na twardym dysku.

Zapraszamy także do naszej recenzji gry Bioshock.

Aktualizacja: Firma K2 Games wydała właśnie oświadczenie, że instalacja Bioshocka na Playstation 3 nie będzie trwała dłużej niż 5-6 minut.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Nie ma co sie dziwic – sprzy takiej predkosci napedu BD jedynym rozsadnym posunieciem jest instalacja danych na dysku. W innym przypadku loadingi przyprawialyby graczy o nerwice. A tak raz i po krzyku. Cos za cos, niestety – choc sam tego nie lubiw wypada mi sie chyba przyzwyczaic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here