Przy okazji tegorocznych targów E3 w Los Angeles Microsoft w nietypowy sposób zadbał o swoich fanów. Dzięki strukturze Live gracze na całym świecie na bieżąco mogli śledzić nowinki dotyczące swojej konsoli.

Usługa Martekplace została zalana trailerami i demami z nadchodzących produkcji. W ramach specjalnej audycji „E3:Backstage” pojawiły się wywiady z twórcami gier i dystrybutorami.

Pomysł bardzo spodobał się użytkownikom usługi Xbox Live, a relacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nikogo więc nie powinno dziwić, iż Microsoft zaplanował udostępnienie dokładnie takich same atrakcji, przy okazji mającego się odbyć już 22 września Tokyo Game Show oraz X06, imprezy odbywającej się w mieście Gaudiego – słonecznej Barcelonie w dniach 26-27 września.

Prezentowane przez Live materiały dotyczyć będą oczywiście wyłącznie tytułów z Xboxa 360 i Visty. Atrakcji będzie niemało. Z ciekawszych gier, które pojawią się na obu imprezach nalezy wymienić: Halo 3, Gears of War, Forza Motosport 2, PES 07 i Fable 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here