Wspomniane rozszerzenie, które zespół Stardock postanowił zatytułować Entrenchment, miało skupiać się przede wszystkim na usprawnieniu mechanizmów rządzących obroną naszych galaktycznych włości przed wrogimi najazdami. Oczywiście ulepszona defensywa to nie wszystko – uwagę warto też zwrócić na poprawki w sferze wizualnej oraz trochę dodatkowej zawartości do odkrycia.

Premiera dodatku do Sins of a Solar Empire pierwotnie zaplanowana była na przyszłą środę. Jednakże Stardock, wspólnie z Ironclad Games, zdecydowały się najpierw zorganizować publiczne beta-testy Enterenchment. W związku z tym rozszerzenie ukaże się później niż planowano. Kiedy dokładnie? Cóż, tego akurat nie wiadomo.

Mimo, iż wiemy, że zawiedzie to niektórych ze społeczności Sins, czujemy, że to pomoże w uczynieniu Entrechment znacznie mocniejszym produktem. tłumaczył decyzję firmy przedstawiciel twórców SoaSE.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Właśnie ta cecha tej gry strasznie mnie irytowała. Obrona własnych systemów była często niemożliwa. Nawet gdy człowiek zbudował sporą ilość budynków obronnych, przy zwykłym ataku piratów były one niszczone. Służyły raczej jako „spowalniacze” wroga, w końcu kawaleria przybywała z odsieczą. Co z tego? Skoro wróg po zobaczeniu floty gracza ucieka, a po drugiej stronie mapy ktoś znowu atakuje. . . Ciężko :]. Słyszałem, że drugi dodatek ma wprowadzić nowe funkcje do dyplomacji. Może łatwiej będzie osiągnąć pokój.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here