Pobierzecie je dzięki usłudze Xbox Live Marketplace. W nowym pakiecie aut znajdziemy takie auta jak: Ferrari Challenge Stradale, Dino 246 GT, Cadillac Cien, Lamborghini Murciélago Roadster, TVR T440R i RUF RK Spyder. Zawierające je archiwum nabędziemy za 350 Microsoft Points. Przyszykowano również niespodziankę dla oszczędnych. Jest nią Saturn Curve. Polecamy ściągnąć te samochody i jeszcze raz wrócić na Hawaje. Nawet jeśli podróż jest wirtualna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

 1. Nie wyobrazam sobie w ogole jak sciaganie samochodow moze zaostrzyc samczka na dodatek z sahmochdami. . . ? Dla mnie to bynajmniej dziwne.

  • Nie wyobrazam sobie w ogole jak sciaganie samochodow moze zaostrzyc samczka na dodatek z sahmochdami. . . ? Dla mnie to bynajmniej dziwne.

   Bo to jest jak z kanapką jak położysz paprykę chilli to kanapka będzie zaostrzona 😉

 2. Dobrze, że Ps3 tanieje może teraz zyska więcej konsumentów jeszcze, aby więcej gier się ukazało i bajer podobny, do Xbox Live i Ps3 może się pokazać na czołowym miejscu, ale nie aż tak szybko.

  • Dobrze, że Ps3 tanieje może teraz zyska więcej konsumentów jeszcze, aby więcej gier się ukazało i bajer podobny, do Xbox Live i Ps3 może się pokazać na czołowym miejscu, ale nie aż tak szybko.

   Chyba ci się mistrzu temat pomylił ^^ A tak na poważnie to fajnie że twórcy supportują TDU i dodają nowe pojazdy itp. Widać że troszczą się o swoje dziecko 😉

 3. wczoraj kupilem tom gre,gdy się zainstalowała to żdziwiłem się grafiką,efektami,noi oczywiście dokładnością gry. jak narazie to jeżdże audi tt,chociarz mam wystarczająco kasy aby zakupić lepsom fure. TA GRA JEST SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here