Druga część The Sims otrzymała w sumie jedenaście dodatków. Model, jaki sprawdził się doskonale w przypadku „jedynki”, został przyjęty dla całej serii (oraz innych marek od EA). Nie dziwi więc, że – choć minął dopiero nieco ponad miesiąc od premiery – pojawiają się pierwsze plotki na temat rozszerzenia dla The Sims 3.

Dodatek miałby nosić tytuł Virtuous Ventures i zostać wydany już jesienią. Oficjalna zapowiedź spodziewana jest na sierpień, podczas gdy ostateczna data premiery ma zostać ustalona na okres na przełomie października i listopada. W rozszerzeniu nasi podopieczni mieliby otrzymać możliwość zakupienia komercyjnego lokalu i założenia własnego biznesu. Nie istniałyby z góry narzucone godziny pracy czy zarobki, jednak gdyby przychody okazało się zbyt małe, nasza firma zostałaby zamknięta.

Jak to zwykle bywa, do czasu pierwszej oficjalnej zapowiedzi dodatku (bo taka z pewnością prędzej czy później nastąpi) w sieci pojawią się setki teorii na temat add-onów. Na razie chyba duża część graczy nie zdążyła jeszcze nacieszyć się podstawową grą…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here