Wielbiciele gier strategicznych już w maju powrócą na swoją małą, rajską wysepkę. Właśnie na ten miesiąc zapowiedziano premierę pierwszego, oficjalnego rozszerzenia do gry Tropico 3. Otrzymało ono podtytuł Absolute Power, i jak sama nazwa wskazuje w grze udowodnimy, że możemy stać się tyranem zgniatającym swoich przeciwników ciężkim, żelaznym butem. W tej chwili o rozszerzeniu możemy napisać tylko tyle, że znajdziemy w nim dziesięć nowych misji oraz nowe frakcje czy ozdoby do naszego pałacu.

Więcej wieści na temat dodatku powinniśmy przekazać już wkrótce. Teraz zapraszamy was już do naszej galerii, w której umieściliśmy pierwsze dziesięć fotek z tej pozycji. Zachęcamy was też do zapoznania się z recenzją Tropico 3.

Aktualizacja: I już dowiedzieliśmy się kilku rzeczy na temat Absolute Power. Nową frakcją w grze będą wierni do bólu lojaliści. Jako El Presidente możemy nakazać swym obywatelom, by wznieśli nowe budowle takie jak place zabaw, garaże, przystań dla łodzi czy wysypisko śmieci. Najbogatsi władcy będą również mogli zbudować sześć charakterystycznych, potężnych obiektów. W pałacu prezydenckim umieścimy natomiast basen na dachu, flagi czy wielki taras. W grze zobaczymy też nowe przerywniki filmowe, a poza granicami miast zbudujemy drogi szutrowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here