Na Xboksa 360 BioShock zawitał pod sam koniec ubiegłorocznych wakacji. W Polsce, posiadacze komputerów osobistych na tego FPS-a poczekać musieli miesiąc dłużej. Wtedy już jednak doskonale wiedzieliśmy, iż dzieło 2K Games to wspaniała gra, która w pełni zasłużyła na dziewiątkę „z hakiem”, bowiem właśnie tyle otrzymała w recenzji Katmay'a. Na PlayStation 3 ta niezwykła gra ukazała się dopiero pod koniec października bieżącego roku.

Ci, którzy wytrwali te kilkanaście miesięcy, oczywiście zostali wynagrodzeni. W myśl biblijnej zasady, która mówi, iż „ostatni będą pierwszymi”, w wersji BioShocka na PS3 znalazły się dodatkowe elementy, których zabrakło w pierwowzorze. Zapowiedziano również ekskluzywne dla platformy Sony dodatki, czyli Challenge Rooms, które już 20 listopada będzie można pobrać z PS Store za 6 funtów brytyjskich i 29 pensów.

„Pokoje Wyzwań”, jak sama nazwa wskazuje, dodadzą do gry etapy znacznie trudniejsze od tych, z którymi do czynienia mieliśmy do tej pory. Za zadanie będziemy mieli, na przykład, uratować Little Sister z diabelskiego młyna, dalekiego od pojęcia „bezpieczeństwo”, przy niewielkiej ilości zasobów, które mogłyby nam w tym pomóc.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here