Trzecia część legendarnej serii Fallout to jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji ostatnich lat. Nie ze względu na jakieś skandalizujące treści, broń Boże. Po prostu Bethesda swoją produkcją podzieliła graczy na tych, którzy z miejsca ją pokochali oraz takich, co to by najchętniej spalili każdą jedną kopię F3. Mniej emocji za to wywołują dodatki do tegoż, mające obiegową opinię słabych, służących jedynie wyciągnięciu od konsumentów paru dodatkowych „martwych prezydentów”.

Eurogamer, powołując się na sieć sklepów Amazon oraz tajemnicze źródło bliskie Bethesdy, donosi o tym, że firma ta planuje wydać dwa pierwsze DLC do najnowszego Fallouta, czyli Operation: Anchorage oraz The Pitt w wersji pudełkowej. Taka paczka miałaby kosztować prawie 15 funtów brytyjskich i trafić do sklepów tuż przed końcem maja. Brzmi to dość prawdopodobnie, choć chyba bardziej logiczne byłoby puszczenie w obieg trzeciego dodatku – Broken Steel i zapakowanie całego tercetu do jednego pudełka.

Ostatni tworzony przez Bethesdę element DLC do Fallout 3 będzie miał premierę już 5. maja. Wy tymczasem możecie sprawdzić, jakiego wrażenie na bezlitosnym Jarku Kocie zrobiła podstawka. Choć może przed debiutem Broken Steel bardziej przydatne okażą się recenzje Operation: Anchorage oraz The Pitt

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here