Microsoft ogłosił dziś oficjalnie, że słynne już dodatki do gry Grand Theft Auto IV, które pojawią się wyłącznie na konsoli Xbox 360 zadebiutują w usłudze Xbox Live jeszcze tej jesieni. Nareszcie koniec spekulacji i przekładania daty premiery. Niestety nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących nowych epizodów. Możemy jedynie snuć domysły, trzymać kciuki i mieć nadzieję, że to co pichcą panowie z Rockstara będzie czymś naprawdę wyjątkowym. Warto przy tej okazji przywołać słowa ulubionego analityka branży gier Michaela Pachtera (to ten który nigdy się nie myli), który na łamach witryny MTV Multiplayer stwierdził, że dodatkowe epizody odniosą sukces – 2/3 posiadaczy GTA IV w wersji na X360 rozgrzeje łącza internetowe ściągając dodatki. Mówiąc wprost – według Pachtera około 4.2 miliona osób dorzuci się na fundusz emerytalny pracowników firmy Rockstar.

Ciekawe czy przewidywania analityka firmy Wedbush Morgan będą trafne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Musze wreszcie misje z telefonu skończyć :P. Główny wątek mam skończony, licznik czasu grania podaje mi 50 godzin, więc sporo. Dodatki pewnie będą krótsze. Co do samej gry – San Andreas było moim zdaniem o wiele lepsze. Jednocześnie było błędem z mojej strony oczekiwać podobnych doznań po GTAIV. Klimat zupełnie inny, poważniejszy. Nie mówię, że to źle, ale do samego końca jakoś podświadomie oczekiwałem, aż będą jacyś gangsta, slumsy itp:). Brakuje mi też otwartych terenów, to był ogromny krok na przód, a niestety tutaj tego zbrakło. Także APEL do tych, co czekają na wersję PC lub zwyczajnie jeszcze nie grali – nie liczcie na klimaty znane z poprzednich części, bo będziecie lekko zawiedzeni tak jak ja. Radzę przygotować się na nieco inne doznania, inaczej można się rozczarować.

  2. Powiedziec o san andreas jako gnocie to juz przesada. Mialo po prostu inny klimat. Teren gry rzeczywiscie byl ogromny chociaz niektore obszary swieciły pustkowiem. Natomiast Gta 4 dla mnie to najlepsza czesc serii, single jest bardzo ciekawy, multi tak samo. Chetnie zagrałbym w ten dodatek, jednak ze wyjdzie on na ps3 szanse sa marne. pozdrawiam

    • Teren gry rzeczywiscie byl ogromny chociaz niektore obszary swieciły pustkowiem.

      Bo Ameryka to jedno wielkie pustkowie, trochę wielkich miast i wioseczki/miasteczka między nimi ; ).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here