Dość zaskakującą decyzję podjęło studio Rockstar, które poinformowało o przełożeniu daty premiery dwóch dodatków do Grand Theft Auto IV. Zmiarzające na pecety i konsolę Playstation 3 The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony zostaną wydane dopiero szesnastego kwietnia tego roku. Decyzję taką podjęto po otrzymaniu prośby od przedstawicieli firmy Sony, którzy chcieli by Gwiazda Rocka wprowadziła do obu gier jakieś poprawki. Nie wiemy jednak o jakie dokładnie zmiany może chodzić. Studio Rockstar zdradziło jedynie, że obejmują one to, co usłyszymy w poszczególnych rozgłośniach radiowych nadających na terenie Liberty City i to, co zobaczymy w wirtualnym internecie w świecie gry.

Oba rozszerzenia, w kilka chwil po ich xboxowej premierze, otrzymały od nas bardzo dobre oceny. Niestety kiedy wróciliśmy od nich kilka tygodni temu, nie potrafiły nas zatrzymać przed konsolą. Wydaje nam się więc, że w przypadku tej premiery sprawdzi się angielskie powiedzonko „too little, too late”. Mylimy się?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Oczywiscie ze za pozno! Chociaz zagrywalem sie w GTA4 single i multi to nie mam zamiaru grac w przestarzala gre, jezeli 2 tygodnie pozniej wychodzi Red Dead Redemption!! Smiechu warte i szkoda kasy moim zdaniem ! Olali PS3 to ja teraz ich dodatki olewam i sie skupie na strzelaniu do swiniakow i lapaniu koni na lasso (moze jeszcze male pifko w barze 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here