INFORMACJA PRASOWA

Posłuchaj uważnie… słyszysz delikatny, złowieszczy stukot deszczu w Heavy Rain? Od 26 stycznia 2010 możesz zanurzyć się w zadziwiającym świecie Heavy Rain, dzięki „Przygodzie Czterech Dni”, która przetestuje Twoje umiejętności dedukcji i obserwacji. Jeśli jesteś wystarczająco dobry, otrzymasz większą nagrodę niż tylko uczucie dumy z osiągniętego sukcesu…

Producent gry Heavy Rain – firma Quantic Dream wraz z SCE Europe, na niespełna miesiąc przed oficjalną premierą tytułu zachęca wszystkich dorosłych do wejścia w tajemniczy, mroczny i groźny świat Heavy Rain oraz do przetestowania umiejętności, które będą potrzebne także w trakcie grania w Heavy Rain na PlayStation®3.

W celu dołączenia do poszukiwaczy Zabójcy z Origami należy zarejestrować się do 26 stycznia na oficjalnej stronie Heavy Rain – www.heavyrainps3.com. Uczestników „Przygody Czterech Dni” czekają trzy zadania, do których instrukcje będą rozsyłane mailem.

Pierwsze zadanie wciągnie Cię do skrzywionego umysłu budzącego się do życia mordercy, drugie sprawi, że poznasz kolejne poszlaki w toczącym się śledztwie. Trzecie i ostatnie – spowoduje, że złamiesz wszystkie zasady, by wśród wielu podejrzanych odnaleźć tego właściwego. Który z nich jest winny?

Pamiętaj! Nawet najmniej istotna decyzja może zmienić wszystko…

Zbierają się chmury. Niebo ogarnia mrok.

Zanosi się na deszcz…

Jesteś wystarczająco dobry by złapać Zabójcę z Origami? Wejdź na www.heavyrainps3.com do 26 stycznia 2010 i zacznij poszukiwania…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Nie przestaja mnie zaskakiwac swietnymi pomyslami. Polecam chociazby zobaczyc oficjalna stronke, klimat wylewa sie z monitora. Az mi wykladzina namokla w biurze 😉

  2. Zgadzam się, stronka robi bardzo fajny klimat szczególnie z włączoną muzyczką w tle. Powiedziałbym nawet, że kusi do zakupu gry wszystkich którzy lubią takie klimaty.

  3. Albo czegoś brakuje mojej przeglądarce, albo gracze rzucili się na stronkę. Wgrywa mi ją kilka minut po czym widzę „zakończono” na pasku, a w przeglądarce czarny ekran i nic więcej. . . no nic, spróbuję później.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here