No dobra, to nie jest do końca prawda. Z miłą chęcią przeczytamy tekst wprowadzający nas w świat Dragon Age, ale na pewno sprawdzimy też mikrododatek, o którym kilka słów napisał serwis Gamespot.

DLC otrzymało nazwę Warden's Keep i zostanie udostępnione w dniu premiery dzieła BioWare. Niestety nie jest on darmowy tak jak ten z Forza Motorsport 3, o którym pisaliśmy wczoraj. Posiadacze pecetów będą za niego musieli zapłacić równowartość siedmiu dolarów, a na Xbox Live za pobranie go „oddamy” 560 Microsoft Points.

Za te pieniądze otrzymamy jedne nowe podziemia do spenetrowania, sześć nowych zdolności, dodatkowe przedmioty oraz obóz, w którym nasza drużyna może handlować z kupcami. Akcja dodatku koncentrować będzie się na starożytnej twierdzy Szarych Strażników, w które obecnie mieszkają duchy, upiory i inne przyjemne istoty. Prawdziwy bohater w takich sytuacjach dzwoni po Duchołapów albo łapie za miecz +1 i sam eliminuje opisane przed chwilą kreaturę. Na pewno zrobimy to i my. Tylko ta cena… Naprawdę nie dało się tego dołożyć do pełnej wersji gry?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here