Konsola firmy SEGA obchodzi dziesiąte urodziny i właśnie z tej okazji firma Red Spot Games postanowiła wydać na niej zupełnie nową grę. Jest nią Rush Rally Racing, o której możecie poczytać na jej oficjalnej stronie internetowej. Autorzy tego tytułu (Senile Team) powiedzieli, że nie chcą w nim umieszczać realistycznej grafiki i samochodów dobrze znanych producentów. Chodzi im tylko o to, by wielbiciele elektronicznej rozrywki mogli się przy nim dobrze bawić. Cóż, mamy nadzieję, że rzeczywiście gra będzie bardzo przyjemna. Jej premierę wyznaczono na październik tego roku, ale już teraz możecie obejrzeć pierwszy promujący ją materiał filmowy. Starym zwyczajem umieściliśmy go pod treścią naszego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Konsola firmy SEGA obchodzi dziesiąte urodziny

    Tutaj też rozprzestrzeniacie te bzdury? : )Wszyscy powielają tą mylącą informację, a nikomu nie chce się tego sprawdzić. Otóż wczoraj DC obchodził dziesiąte urodziny conajwyżej w USA! Premiera konsoli miała miejsce w listopadzie 1998. I w listopadzie zeszłego roku (bodajże 27) konsola zaliczyła dekadę istnienia na rynku.

  2. Wszyscy powielają tą mylącą informację, a nikomu nie chce się tego sprawdzić. Otóż wczoraj DC obchodził dziesiąte urodziny conajwyżej w USA!

    Znaczy się, jest dobrze w newsie. Dreamcast obchodził urodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here