Stara miłość nie rdzewieje, a słynny Uliczny Wojownik schodzi jak ciepłe bułeczki. Capcom z dumą ogłosił, że wydany kilka tygodni temu Super Street Fighter II Turbo HD Remix (mam nadzieję, że niczego nie pominąłem w tytule) w usługach Xbox Live Arcade i Playstation Network osiągnął zaskakująco wysoki wynik sprzedaży. Grę w zaledwie nieco ponad 30 dni zakupiło ponad ćwierć miliona zadowolonych klientów. Capcom jest bardzo zadowolony z przyjęcia przez społeczność internetową tego tytułu. Przedstawiciel firmy publicznie podziękował „społeczności” i twórcom remake'u. Pod tym adresem możecie obejrzeć jak się (nie)powinno grać w drugiego Ulicznego Wojownika.

Nie podano jak konkretnie rozłożyła się ilościowo sprzedaż w usługach Sony i Microsoftu – podany wynik jest zbiorczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jest lepsza niż przypuszczałem. Dobrze, że się świetnie sprzedaje (fajnie, że przez cały grudzień można pykać za free na XBL). Może zrobią remake SFA 3 – jeśli tak to sprzedawało by się to 10 razy więcej. Jednak SF 4 zrobi i tak swoje YEAH !

  2. nie lubie takich gier!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here