Kwiecień to dobry miesiąc dla konsoli Sony. Bundle Pack z Grand Theft Auto IV, ogólna sprzedaż rośnie. A teraz jeszcze dwumilionowa konsola trafiła do klienta w Japonii. Jak podają analitycy z firmy Media Create ostatni tydzień był dla Sony bardzo łaskawy. Playstation Portable nadal bije na głowę Nintendo DS. Z ponad 120 tysiącami sprzedanych egzemplarzy jest niekwestionowanym liderem. Drugie miejsce dla DS'a, który chyba na dłużej będzie musiał przywyknąć do „bycia drugą konsolą”. Trzecia pozycja dla Nintendo Wii. Playstation 3 znalazło nieco ponad 11 tysięcy klientów. Prawie taki sam wynik osiągnął PS2. Xbox 360 to 1452 sztuki. Ta ostatnia informacja akurat nikogo już nie dziwi.

Poniżej pełne wyniki sprzedaży konsol na rynku japońskim w okresie między 31 marca a 6 kwietnia w tysiącach sztuk

1. PlayStation Portable (120,964)
2. Nintendo DS (55,190)
3. Nintendo Wii (44,618)
4. PlayStation 3 (11,303)
5. PlayStation 2 (10,423)
6. Xbox 360 (1452)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Japonia lubię ten kraj ale i tak samo go nienawidzę za to ich podejście do sprzętów z poza rodzimej produkcji wiadomo chodzi o ich kulturę” ok . Tylko niech Ci japońce w końcu zrozumieją że ich kultury w Europie i Ameryce (O Azji lepiej nie wspomnę)wszyscy maja już dość produkują i exportują tyle towarów że są 2 najbogatszym państwem na świecie ,zasypują inne biedne kraje towarami a sami nie pozwalają aby ktoś zarobił na nich w dodatku na siłę próbują wciskać zachodowi ich kulturę . W Japoni jest podobno tak że jak szef mówi do pracownika żeby sobie wziął wolne i wyjechał gdzieś na wczasy ,to w większości przypadków pracownik odmawia dlaczego? bo dla niego to jest zniewaga że zakład da rade produkować bez niego lol. Pewnie dlatego zwą ich tygrysem wchodu?. Oni tam znają kodex buszido i konfucjusza bez kitu nie wnikam w to.

  2. Tad, już dawno nie widziałem takiej papki pseudointelektualnych stereotypów i bzdur. Już za samą interpunkcje i zwroty w stylu „japońce” powinieneś dostać buta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here