Parę godzin temu opublikowaliśmy już newsa na temat tytułowej bijatyki. Podawaliśmy w nim amerykańską datę premiery tej produkcji. Teraz za sprawą dwóch nowych materiałów filmowych jeszcze na chwilę wracamy do szóstego Tekkena. Na łamach serwisu Gametrailers pojawiły się dwa nowe pliki wideo, które przedstawiają wojowników z tego tytułu. Dwaj pierwsi to mistrz karate – Kazuya – oraz ćwiczący judo Paul Phoenix. Jeśli chcecie sprawdzić jak ci dwaj panowie prezentują się w grze, to już teraz zerknijcie na materiały umieszczone pod treścią naszego newsa. Podejrzewamy, że w niedalekiej przyszłości w sieci pojawią się kolejne pliki tego typu. Kiedy tak się stanie na pewno zobaczycie je na Valhalli. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Tak długo jak w tej grze postacie bedzie można traktować jak piłkę siatkową tak długo dla mnie ta seria nie istnieje. Co odsłona to to samo tylko w ostrzejszym sosie. . . Nic ponad to co oferuje SF4, SC4,VF5, poza grafiką oczywiście.

  2. Czy mi się zdawało czy rozbite elementy otoczenia nie dosyć że rozpadały się na wielgachne trójkąty to jeszcze znikały? Może to wina jakości tych filmów ale ja nie widzę wielkiej różnicy z poprzednią częścią.

  3. Może wielgachne trójkąty to nie, ale co do znikania to racja, poza tym też jakoś nie odczuwam dużej różnicy miedzy poprzednią częścią a 6tką. Chyba po prostu ta gra była zbyt długo w produkcji i oczekiwania graczy trochę ją przerosły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here