Wystarczyło, że przez dwa weekendowe dni skoncentrowaliśmy się na graniu, a nie na przeglądaniu informacji z sieci, a już w poniedziałek czekało na nas mnóstwo nowych klipów z gier. Kilka z nich mogliście już obejrzeć na Valhalli. Teraz zachęcamy was do zaznajomienia się z dwoma kolejnymi.

Pierwszy plik wideo to materiał z gry Prototype. Jej autorzy umieścili w nim dziesięć powodów dla których musisz mieć ten tytuł. Jeśli więc chciałeś wydać na niego swoje oszczędności, to teraz dowiesz się dlaczego musisz (!) to zrobić.

Na dokładkę przygotowaliśmy dla was nowy plik wideo z kolejnych wirtualnych przygód małego czarodzieja Pottera. Harry robi w nim to, co lubi najbardziej – lata na odrzutowej miotle, rzuca w kolegów kulami ognia, waży piwo (?) i po rzuceniu czaru niewidzialności zakrada się pod prysznic do swoich koleżanek. Ok, tego ostatniego nie robi, bo jest jeszcze za młody. Może doczekamy się takich atrakcji w kolejnej odsłonie gry. Mimo tego zachęcamy was do sprawdzenia obu klipów. My w międzyczasie zajmiemy się wyszukiwaniem kolejnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. @przemA od kiedy to wychodzi tylko na PS3?#1Filmik nie jest zły, ale nie lubię słowa „musisz”, trochę zła taktyka. . . Gra strasznie brutalna, a sama rozgrywka przypomina mi do bólu Hulka (nie pamiętam podtytułu) na PS2- gdyby nie inny bohater pewnie bym pomylił te gry. . . Kozacko wypadają te ciernie, czy inne macki- i jeszcze ten odgłos. . . !#2Sam nie wiem. . . „Wreszcie popracowali nad grafiką i gameplay’ em, przez co gra nie przypomina swojego poprzednika”? „Na pewno zagram”? Nieee. . .

  2. Prototype zapowiada się świetnie. Nie widzę tam jakichś wielkich innowacji, ale mieszanka jest co najmniej wybuchowa. Mamy tu Crackdown do kwadratu, troszkę GTA i Messiah. Będzie git.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here